Zaloguj się
O firmie

Jesteśmy firmą produkującą podobrazia malarskie. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, ale na własny rachunek pracujemy od 03.01.2011 roku.

 

Z czasem rozszerzyliśmy swoją działalność i wciąż wprowadzamy do swojej oferty różne artykuły.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, ważniejsza jest dla nas jakość - nie ilość. Jesteśmy pełni zapału do pracy, lubimy to co robimy i chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego ważne są dla nas uwagi i spostrzeżenia dotyczące podobrazi jak i obsługi klienta.

 

Wprowadziliśmy do naszej oferty płótno malarskie w roli, farby malarskie i inne akcesoria dla plastyków. Z czasem będziemy poszerzać asortyment o kolejne produkty, aby mogli Państwo znaleźć w naszym sklepie wszystko, czego potrzebujecie do swojej twórczej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy podobrazia o wymiarach standardowych (czas realizacji 5-7 dni roboczych), jak i nietypowe wymiary na zamówienie (czas realizacji 10 dni roboczych). Życzymy udanych zakupów!


Pozdrawiamy
Campa-Art
tel. 783 710 413
biuro@campa-art.plUWAGA! JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ – PROSIMY O KONTAKT. PRZY WIĘKSZYCH ILOŚCIACH - CENA I CZAS REALIZACJI UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE.

 

UWAGA! OFERUJEMY USŁUGĘ NACIĄGANIA WYDRUKÓW (OBRAZÓW) ORAZ PŁÓTNA NA BLEJTRAMY.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl