Regulamin

Regulamin sklepu 

1. Sklep internetowy pod adresem www.campa-art.pl  służy do przedstawienia oferty oraz złożenia zamówienia  podobrazi malarskich firmy Campa-Art i innych art. dla plastyków; siedziba: Rakownia, ul. Gawrona 1, 62-095 Murowana Goślina; NIP 7772833040, tel. 691 171 400; e-mail: biuro@campa-art.pl 

2. Zakupy w sklepie internetowym mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.campa-art.pl ,  określenie sposobu płatności i przesłanie zamówienia.

3. Możliwe formy płatności:

   - przedpłata na konto firmowe;
   - płatność on-line (operatorem szybkich płatności jest Autopay S.A.)
     obsługiwane karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic;
   - płatność przy odbiorze ("za pobraniem");
   - płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

4. Ustawa o prawach konsumenta: ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827, z późn. zm.)

5. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą mailową  przy czym termin realizacji zamówienia jest liczony od dnia wpłynięcia należności za zakup produktów. Sklep zastrzega sobie prawo do korekty zamówienia w przypadku braku produktu. Kupujący ma prawo wówczas zrezygnować z zamówienia.

6. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia wyłącznie do momentu jego ostatecznego potwierdzenia. 

7. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu.

8. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD (podobrazia i pozostałe artykuły znajdujące się w sklepie) oraz Pocztą Polską - list polecony do 1kg  (artykuły drobne: farby, pędzle, media itp.) - tylko po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym.

9. Sklep internetowy www.campa-art.pl   przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą według kolejności złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Zamówienia są realizowane w ciągu 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie, lub w innym terminie, o którym mowa w danym produkcie.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy klient źle wypełnił formularz zamówienia lub gdy istnieje uzasadnione podejrzenie próby oszustwa.

11 .Reklamacje i informację o wszelkich nieprawidłowościach należy składać na e-mail biuro@campa-art.pl . Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko reklamującego, jego adres korespondencyjny oraz rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości. W przypadku widocznych uszkodzeń paczki - klient zobowiązany jest do przesłania nam skanu protokołu szkody,który wypisuje kurier. Campa-Art. zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni. Klient może zwrócić zakupiony towar bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwroty należy zgłaszać wcześniej mailem. Paczki "za pobraniem" nie będą odbierane.

12. Ceny podawane w www.campa-art.pl  są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych (PLN). 

13. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz do poinformowania o tym klientów w momencie zmiany cen przez Firmę Campa-Art. 

14. Do każdego zamówienia dołączona jest paragon lub faktura VAT.

15. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe wszystkich naszych klientów są przechowywane w bazie danych sprzedawcy. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie na potrzeby sprzedawcy w celu realizacji składanych zamówień oraz prowadzenia różnych form promocji. Bezpieczeństwo tych danych jest zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania tych danych oraz żądania zaprzestania przetwarzania, które należy zgłosić pisemnie lub listem e-mail do sprzedawcy. Sprzedawca nie udostępnia nikomu danych nabywców.

16. W przypadku zamówienia podobrazi o wymiarze niestandardowym forma zapłaty - przedpłata na konto. Formatów niestandardowych nie wysyłamy "za pobraniem".

17. Jeśli klient w ciągu 14 dni nie dokona wpłaty za zamówienie, lub nie poinformuje o opóźnieniu wpłaty - sklep Campa-Art ma prawo anulować zamówienie.

18. Dokonując zakupów w sklepie internetowym Campa-Art klient akceptuje wszystkie punkty regulaminu.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl